Under 12 Boys Singles - Group 1

Player 1 2 3 4 Points Played Position
Sam MABEY (Np)  ---        0 0  
Damola FENUYI (E)    ---      0 0  
Mitchell JONES (Mi)      ---    0 0  
Titomi ADESHINA (Sy)        ---  0 0  

Schedule of Matches
Sam MABEY v Mitchell JONES Tbl 1 on Sunday 31st May at 15.00
Damola FENUYI v Titomi ADESHINA Tbl 1 on Sunday 31st May at 15.20
Loser Match 1 v Loser Match 2 Tbl 1 on Sunday 31st May at 15.40
Winner Match 2 v Winner Match 1 Tbl 1 on Sunday 31st May at 16.00
Winner Match 3 v Loser Match 1 or Loser Match 2 Tbl 1 on Sunday 31st May at 16.20
Loser Match 1 or Loser Match 2 v Loser Match 4 Tbl 1 on Sunday 31st May at 16.40

 



Under 12 Boys Singles - Group 2

Player 1 2 3 4 Points Played Position
Miles Dak Hay CHAN (Np)  ---        0 0  
Joel MUSSELL (E)    ---      0 0  
Hugo PANG (Do)      ---    0 0  
Owen SHUTT (Ng)        ---  0 0  

Schedule of Matches
Miles Dak Hay CHAN v Hugo PANG Tbl 2 on Sunday 31st May at 15.00
Joel MUSSELL v Owen SHUTT Tbl 2 on Sunday 31st May at 15.20
Loser Match 1 v Loser Match 2 Tbl 2 on Sunday 31st May at 15.40
Winner Match 2 v Winner Match 1 Tbl 2 on Sunday 31st May at 16.00
Winner Match 3 v Loser Match 1 or Loser Match 2 Tbl 2 on Sunday 31st May at 16.20
Loser Match 1 or Loser Match 2 v Loser Match 4 Tbl 2 on Sunday 31st May at 16.40

 



Under 12 Boys Singles - Group 3

Player 1 2 3 4 Points Played Position
John BOUSFIELD (Cv)  ---        0 0  
Alex MEADE (Bd)    ---      0 0  
Christian GIBSON (E)      ---    0 0  
Harris RYDER (Ca)        ---  0 0  

Schedule of Matches
John BOUSFIELD v Christian GIBSON Tbl 3 on Sunday 31st May at 15.00
Alex MEADE v Harris RYDER Tbl 3 on Sunday 31st May at 15.20
Loser Match 1 v Loser Match 2 Tbl 3 on Sunday 31st May at 15.40
Winner Match 2 v Winner Match 1 Tbl 3 on Sunday 31st May at 16.00
Winner Match 3 v Loser Match 1 or Loser Match 2 Tbl 3 on Sunday 31st May at 16.20
Loser Match 1 or Loser Match 2 v Loser Match 4 Tbl 3 on Sunday 31st May at 16.40

 



Under 12 Boys Singles - Group 4

Player 1 2 3 4 Points Played Position
Ronan KELLY (Dy)  ---        0 0  
Anthony CLOSE (He)    ---      0 0  
Ben HOLLAND (E)      ---    0 0  
Zach BULL (Mi)        ---  0 0  

Schedule of Matches
Ronan KELLY v Ben HOLLAND Tbl 4 on Sunday 31st May at 15.00
Anthony CLOSE v Zach BULL Tbl 4 on Sunday 31st May at 15.20
Loser Match 1 v Loser Match 2 Tbl 4 on Sunday 31st May at 15.40
Winner Match 2 v Winner Match 1 Tbl 4 on Sunday 31st May at 16.00
Winner Match 3 v Loser Match 1 or Loser Match 2 Tbl 4 on Sunday 31st May at 16.20
Loser Match 1 or Loser Match 2 v Loser Match 4 Tbl 4 on Sunday 31st May at 16.40

 



Under 12 Boys Singles - Group 5

Player 1 2 3 4 Points Played Position
Marcus GILES (Sy)  ---        0 0  
Vincent STACEY (Mi)    ---      0 0  
Thomas FOX (Nk)      ---    0 0  
Niall MORRIS (Cv)        ---  0 0  

Schedule of Matches
Marcus GILES v Thomas FOX Tbl 5 on Sunday 31st May at 15.00
Vincent STACEY v Niall MORRIS Tbl 5 on Sunday 31st May at 15.20
Loser Match 1 v Loser Match 2 Tbl 5 on Sunday 31st May at 15.40
Winner Match 2 v Winner Match 1 Tbl 5 on Sunday 31st May at 16.00
Winner Match 3 v Loser Match 1 or Loser Match 2 Tbl 5 on Sunday 31st May at 16.20
Loser Match 1 or Loser Match 2 v Loser Match 4 Tbl 5 on Sunday 31st May at 16.40

 



Under 12 Boys Singles - Group 6

Player 1 2 3 4 Points Played Position
Jack BENNETT (Sx)  ---        0 0  
Lucas PAPANTONIOU (Mi)    ---      0 0  
Tom JARVIS (Li)      ---    0 0  
Oliver CASEY (Sy)        ---  0 0  

Schedule of Matches
Jack BENNETT v Tom JARVIS Tbl 6 on Sunday 31st May at 15.00
Lucas PAPANTONIOU v Oliver CASEY Tbl 6 on Sunday 31st May at 15.20
Loser Match 1 v Loser Match 2 Tbl 6 on Sunday 31st May at 15.40
Winner Match 2 v Winner Match 1 Tbl 6 on Sunday 31st May at 16.00
Winner Match 3 v Loser Match 1 or Loser Match 2 Tbl 6 on Sunday 31st May at 16.20
Loser Match 1 or Loser Match 2 v Loser Match 4 Tbl 6 on Sunday 31st May at 16.40

 



Under 12 Boys Singles - Group 7

Player 1 2 3 4 Points Played Position
Hilkiah ADEBANJO (E)  ---        0 0  
Gabriel ACHAMPONG (Mi)    ---      0 0  
Billy FORSTER (Cv)      ---    0 0  
Joshua BENNETT (Sx)        ---  0 0  

Schedule of Matches
Hilkiah ADEBANJO v Billy FORSTER Tbl 9 on Sunday 31st May at 15.00
Gabriel ACHAMPONG v Joshua BENNETT Tbl 9 on Sunday 31st May at 15.20
Loser Match 1 v Loser Match 2 Tbl 9 on Sunday 31st May at 15.40
Winner Match 2 v Winner Match 1 Tbl 9 on Sunday 31st May at 16.00
Winner Match 3 v Loser Match 1 or Loser Match 2 Tbl 9 on Sunday 31st May at 16.20
Loser Match 1 or Loser Match 2 v Loser Match 4 Tbl 9 on Sunday 31st May at 16.40

 



Under 12 Boys Singles - Group 8

Player 1 2 3 4 Points Played Position
Jack BASTERFIELD (Mi)  ---        0 0  
Scott EVANS (Ng)    ---      0 0  
Callum WILKINSON (Sk)      ---    0 0  
Raphael LAWANSON (Sy)        ---  0 0  

Schedule of Matches
Jack BASTERFIELD v Callum WILKINSON Tbl 10 on Sunday 31st May at 15.00
Scott EVANS v Raphael LAWANSON Tbl 10 on Sunday 31st May at 15.20
Loser Match 1 v Loser Match 2 Tbl 10 on Sunday 31st May at 15.40
Winner Match 2 v Winner Match 1 Tbl 10 on Sunday 31st May at 16.00
Winner Match 3 v Loser Match 1 or Loser Match 2 Tbl 10 on Sunday 31st May at 16.20
Loser Match 1 or Loser Match 2 v Loser Match 4 Tbl 10 on Sunday 31st May at 16.40

 



Under 12 Boys Singles - Group 9

Player 1 2 3 4 Points Played Position
Daniel LAWRENCE (K)  ---        0 0  
Denis DANILOV (E)    ---      0 0  
Seun OLAIWON (Sy)      ---    0 0  
Olamide WURAOLA (Mi)        ---  0 0  

Schedule of Matches
Daniel LAWRENCE v Seun OLAIWON Tbl 13 on Sunday 31st May at 15.00
Denis DANILOV v Olamide WURAOLA Tbl 13 on Sunday 31st May at 15.20
Loser Match 1 v Loser Match 2 Tbl 13 on Sunday 31st May at 15.40
Winner Match 2 v Winner Match 1 Tbl 13 on Sunday 31st May at 16.00
Winner Match 3 v Loser Match 1 or Loser Match 2 Tbl 13 on Sunday 31st May at 16.20
Loser Match 1 or Loser Match 2 v Loser Match 4 Tbl 13 on Sunday 31st May at 16.40

 



Under 12 Boys Singles - Group 10

Player 1 2 3 4 Points Played Position
Oliver GUNNS (K)  ---        0 0  
Jake ROLPH (Nk)    ---      0 0  
Matthew FIELDS (La)      ---    0 0  
Cy COPPONEX-BOTSFORD (Mi)        ---  0 0  

Schedule of Matches
Oliver GUNNS v Matthew FIELDS Tbl 14 on Sunday 31st May at 15.00
Jake ROLPH v Cy COPPONEX-BOTSFORD Tbl 14 on Sunday 31st May at 15.20
Loser Match 1 v Loser Match 2 Tbl 14 on Sunday 31st May at 15.40
Winner Match 2 v Winner Match 1 Tbl 14 on Sunday 31st May at 16.00
Winner Match 3 v Loser Match 1 or Loser Match 2 Tbl 14 on Sunday 31st May at 16.20
Loser Match 1 or Loser Match 2 v Loser Match 4 Tbl 14 on Sunday 31st May at 16.40

 



Under 12 Boys Singles - Group 11



Under 12 Boys Singles - Group 12

Player 1 2 3 4 Points Played Position
Oliver THOMAS (Bu)  ---        0 0  
?????    ---      0 0  
Adrian REINOSO (Mi)      ---    0 0  
Daniel MCTIERNAN (Bk)        ---  0 0  


Under 12 Boys Singles - Group 13

Player 1 2 3 4 Points Played Position
Daniel POUND (Sx)  ---        0 0  
?????    ---      0 0  
Keanu HAYDEN-SMITH (Mi)      ---    0 0  
William ROSS (La)        ---  0 0  
Player 1 2 3 4 Points Played Position
Baiden THOROUGHGOOD (Mi)  ---        0 0  
?????    ---      0 0  
Sukhveer BHAMRA (Sy)      ---    0 0  
Matthew LEETE (Li)        ---  0 0